top of page

כשהייתי מסרבת היא היתה מסננת אותי לשעות ארוכות ואפילו לימים

אני הייתי בקושי בת 18, היא היתה בת 29.

זה התחיל באמצע- סוף של שנת השירות שלי, אחרי סיום מערכת יחסים בריאה ואוהבת שפשוט לא התאימה, והשתוקקתי להרגשה שמישהו יראה אותי "ככה" שוב, עם ניצוץ בעיניים וכמיהה למגע וקרבה.

פגשתי אותה כשהייתה מאמנת הכושר שלי, היא כל הזמן החמיאה וקרצה, הייתה יפיפייה אמיתית ושנונה, אישה חזקה ועצמאית, ואני זיהיתי בה משהו שמשך אותי עד אינסוף.


היא הציעה שנבלה ערב ביחד, יצאנו לבר ושתינו המון. היא גרמה לי לעשן, מה שלא עשיתי לפני כן אף פעם, וצחקה על התמימות שלי. התנשקנו והבנתי שיש לי משהו כלפיה.

מהר מאוד עברנו לישון שניים- שלושה לילות בשבוע אצלה, כשאני חומקת מהדירה של הקומונה בלילה והיא אוספת אותי, ומחזירה לפנות בוקר כשאף אחד לא ער או רואה. היא היתה שולחת לי תמונות עירום ודורשת שאחזיר, וכשהייתי מסרבת היא היתה מסננת אותי לשעות ארוכות ואפילו לימים.


כשהיינו אצלה בלילה היתה משקה אותי ומשתדלת אותי לעשן איתה, גם לפני שהיא נוהגת, אני הייתי מתנגדת בהתחלה ומתרצה בסוף. באיזשהו שלב היא המציאה לי כינוי "חיבה", היא היתה אומרת "מה זה משנה איך קראו לך כשנולדת", שנאתי את זה.

כל דבר שהיא רצתה עשיתי, פחדתי שימאס לה, פחדתי שאם לא אעשה תחליט שאני ילדה קטנה ושמגיע לה יותר, פחדתי שתצחק עליי. הינו שוכבות והיא היתה צועקת כמה שזה טוב, וכשהייתי שקטה היא דרשה לשמוע גם. אם הייתי שקטה היא היתה מרתקת אותי למיטה או סוטרת לי, תמיד במקומות שאפשר להסתיר בקלות- על הישבן, הצלעות, הזרוע העליונה.


לילה אחד קראה לי אליה ואמר שאגיע במונית, היא תשלם. היא כיוונה את המונית בתוך הישוב שבו היא גרה, ואמרה לנהג לעצור מול בית שלא הכרתי. היא יצאה מהדלת של אותו הבית וסיפרה שגר כאן חבר, ושבטח נמשיך אליה בקרוב.

החבר היה מבוגר ממנה בעשור לפחות. שניהם מזגו המון אלכוהול ועישנו המון. הם דרשו שאצטרף, "באת להנות לא?". ואז הוא נישק אותה. היה נראה שהיא נהנית מזה ואני נפגעתי עד עמקי נשמתי. ואז היא אמרה שמעולם לא הסתירה אותו. ניסיתי להגיד שבאתי בשבילה ושלא מתאים לי, הם הלכו לחדר השינה.

באיזשהו שלב יצאו אליי החוצה והתחלנו סוג של תופסת בבית הם עוברים לחדר שבו אני נמצאת ומסירים ממני פרטי לבוש, אני בורחת לחדר אחר בחצי צחוק חצי אימה. בסוף תפסו אותי. כשהם נכנסו לאקט אגרסיבי יותר ביניהם ברחתי לסלון ונרדמתי עירומה על הספה.

בבוקר היא הכינה ארוחת בוקר, הלבישה אותי והקפיצה אותי הביתה. "כיף שבאת". יצאתי וחשבתי שלא אראה אותה יותר.

תוך כמה ימים היא התחילה לשלוח הודעות, להתקשר, לחפש שניפגש שוב. הסכמתי והחלטתי שאסביר לה שלא מתאים לי יותר. מהרגע שהסכמתי חזרו תמונות העירום, ויחד איתן הקלטות שלה ושלו תוך כדי האקט. הייתי מוחקת את השיחות מהרגע ששלחה. ולא נפגשתי איתה עוד.


היא המשיכה לשלוח הודעות מיניות גם אחרי שעזבתי את שנת השירות והתגייסתי. זה נגמר רק כשביקשתי מחברה לקחת לי הטלפון, למחוק את איש הקשר ולחסום אותה (סיפרתי לחברה שזו אקסית משוגעת).

אחרי שנתיים נפגשנו בפסטיבל. היא חיבקה אותי ואמרה שטוב לראות איך גדלתי, ליטפה אותי וקראה לי בכינוי השנוא שהמציאה לי. התרחקתי ממנה ורצתי לחפש מטפל של הפסטיבל כדי לעבד את החוויה עם מישהו.

אני לא בטוחה איך אתמודד אם אצטרך לראות אותה שוב, אבל לפחות לבינתיים אני שלמה.


Comments


bottom of page